Хіти тижня. "Лошарик" - это "Курск-2". Почему Кремль снова скрывает детали гибели подлодки", - Злий Одесит

Чому Кремль миттєво засекретив всю інформацію? А пропаганда почала вкидати суперечливі версії? І що це за субмарина, де служили тільки офіцери?

"И ещё немного подробностей о горизвестном “Лошарике”. Свое расследование инцидента представило “ICTV”. Особо приятно, что в своем выпуске они использовали мои комментарии и озвученные версии", - написав блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ та поділився відео, передають Патріоти України.

"И все же, резюмируя все вышесказанное отмечу, что “Лошарик” был не только угрозой как высокотехнологичный диверсионный проект АПЛ, но и как объект потенциально опасный, из-за деградации в РФ процессов технического обслуживания и поддержания техники", - додав він.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путіну відповіли на страшилку про «нову Сребреницю» на Донбасі (фото, відео)

четвер, 12 грудень 2019, 10:51

Заяву про загрозу Донбасу «нової Сребрениці» Путін зробив під час нормадського саміту в Парижі. Ще краще про неможливість втілення в Україні путінських страшилок кажуть відео зі звільнених українською армією Слов'янська і Краматорська.

Зароблене "непосильною працею" на державній службі: Начальник Львівської митниці "засвітив" розкішний автопарк (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 10:36

Цабак з 2004 року працював лише на держслужбі – в Мін'юсті, в Державній архітектурно-будівельній інспекції, у департаменті капітального будівництва Львівської облради... Новий начальник об'єднаної Галицької (колишньої Львівської) митниці Володимир Цаба...