Хіти тижня. "Міна уповільненої дії може вибухнути в будь-який момент, і імперії прийде кінець": Ярош спрогнозував, що може розвалити Росію, й майбутнє після цього

На Росію в майбутньому чекає розпад, це не далека перспектива, стверджує радник головкому ЗСУ й екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України. В інтерв'ю Олесі Бацман командувач УДА сказав, що поговорив би про розпад РФ з її президентом Володимиром Путіним.

"Мені здається, це справа одного покоління. Наприклад, в 1989 році я і подумати не міг, що в 1991 році Радянський Союз розвалиться. Тобто це все може статися в будь-який момент", - говорить він.

Путін, вважає екс-лідер ПС, зробив собі "ведмежу послугу", почавши агресію проти України. Ярош назвав його квазіімператором.

"Він заклав основу для прискорення розвалу імперії. І це дуже важливо. Зрештою, все закінчиться тим, що Кавказ стане якоюсь кавказькою Конфедерацією, Татарстан і Башкортостан - татарською і так далі. Тобто вони розлетяться в тріски. Ми вже бачимо, що Китай практично володіє Далеким Сходом і Сибіром, вирізає тайгу і вивозить до себе...", - каже він.

На думку Яроша, спровокувати розвал Росії може смерть президента або активність мусульман.

"У РФ смерть царя - це завжди потрясіння і горе. Тому воно в мить може розпастися... Ми бачимо, який у [глави Чечні Рамзана] Кадирова вплив на Північному Кавказі. Мусульманський фактор зростає в світі. Це міна уповільненої дії, яка може вибухнути в будь-який момент, і імперії прийде кінець", - вважає він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Побачила листівки з Арестовичем, які розкидають росіяни з питанням "ви за ето воюєтє". Волала", - Татуся Бо

неділя, 29 травень 2022, 0:24

"Побачила листівки з Арестовичем, які розкидають росіяни з питанням "ви за ето воюєтє". Волала. Довбойоби. Невимовні довбойоби. Абсолютні довбойоби. Їм, певно, ніколи не втямити, що всі тут стоять не за Арестовича, не за Зеленського - всі стоять за СВО...

"Має бути реальний уряд національної єдності, в якому Зеленський та Порошенко будуть працювати разом на високих посадах", - Портников

неділя, 29 травень 2022, 0:00

Віталій Портников, журналіст, публіцист, ведучий Еспресо вважає, що в Україні має бути уряд національної єдності, в якому Зеленський й Порошенко будуть працювати разом. Тому що влада та опозиція під час війни - це одне ціле. Про це йдеться в етері Еспр...