Хіти тижня. Моторошна НП на очах у публіки: Гімнастка зірвалася з висоти (відео)

У неділю, 24 листопада, в російському місті Білгород під час виступу в цирку з висоти зірвалася гімнастка.

Інцидент стався на гастролях цирку "Імперіал" з Санкт-Петербурга (Росія). Про це повідомляють в Telegram-каналі "Бурхливий світ", передають Патріоти України.

Під час номера повітряних гімнастів одна з дівчат-артисток зірвалася з-під купола. Вона впала на арену і зламала ногу. Її винесли на аркуші фанери.

Як стало відомо пізніше, гімнастку звуть Тетяна Суріна. НП на очах у всієї публіки сталася, коли дівчина виконувала акробатичний номер без страховки. Циркову артистку госпіталізували в лікарню.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов