Хіти тижня. На ефірі в Скабєєвої один з ідеологів Кремля озвучив рецепт, як все виправити, щоб "всі жили радісно і добре", - політтехнолог Голобуцький

Кремль подібне однозначно схвалить. А на Зеленського очікує нова хвиля пропагандистського тиску і аргументації "так буде краще для всіх".

"На ефірі в Скабєєвої на "Россия-1" один з ідеологів Кремля Ніколай Старіков (а заодно - комерційний директор ВАТ "Первий канал - Санкт-Петербург") озвучив універсальний і оптимальний рецепт, як все виправити, щоб всі жили радісно і добре: просто відновити СРСР", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"...Что случилось с бывшими республиками Советского Союза после того, как он был уничтожен. Радости нет ни у кого. Процветания нет ни у кого. Покоя нет ни у кого. Война или была, или есть, или вот-вот начнётся, или только закончилась – в большинстве государств пост-советского пространства. ...Ничего хорошего от распада Советского Союза не получил никто. Что делать? Как выходить из ситуации? Да так, как мы в неё входили. Объединение – вот путь решения тех проблем, которые были искусственно созданы в 1993 году".

--
Тобто, збройний конфлікт в Карабаху, жорстке громадянське протистояння в Білорусі, заплановане тихе захоплення 25 жовтня влади в половині регіонів України - це все кроки задля реалізації "геніальної ідеї", відновлення СССР?
В принципі, Путін виріс в цій парадигмі і ніколи з неї не виходив. Тобто, Кремль подібне однозначно схвалить. А на Зеленського очікує нова хвиля пропагандистського тиску і аргументації "так буде краще для всіх", "це єдиний шлях до миру, а ви обіцяли".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пенсійна реформа: Ще один податок і виплати пенсіонерам під питанням, або Як в Україні будуть вводити накопичувальні пенсії

четвер, 26 листопад 2020, 6:50

Накопичувальні пенсії не гарантують виплат в майбутньому, але можуть стати проблемою для працюючих. Ідея накопичувальних пенсій для українців, при якій люди відкладають собі на пенсії самі і "не тиснуть" на без того дефіцитний Пенсійний фонд, не дає сп...

"Вовчиці" в люті: Після тривалої перерви Винник з'явився на публіці зі своєю дружиною

четвер, 26 листопад 2020, 6:24

Перед цим дружина співака перехворіла коронавірусом. Олег Винник показався на публіці зі своєю дружиною - співачкою Таюне (Таїсією Сватко). Спільне фото він опублікував в Instagram, передають Патріоти України. Однак на публіку вона вийшла тільки через ...