Хіти тижня. На порозі великого шухеру? - Спливли скандальні факти про чиновників з оточення Путіна

Окремі російські топ-чиновники, а також члени уряду, мають посвідку на проживання європейських країн.

Про це повідомляє Telegram-канал Кремлівський БезБашеннік. За інформацією його авторів, таку можливість мають як мінімум з десяток чиновників вищого рівня, передають Патріоти України.

Так, віце-прем'єр Дмитро Козак має посвідку на проживання в Швейцарії, віце-прем'єр Ольга Голодець має ВНЖ Італії, міністр праці та соцзахисту Максим Топілін має ВНЖ Болгарії, заступник міністра промисловості і торгівлі Георгій Каламанов має ВНЖ Великобританії, заступник міністра економічного розвитку Азер Талібов має ВНЖ Франції, заступник міністра культури Микола Овсієнко має ВНЖ Болгарії.

Постійним місцем проживання в Іспанії може похвалитися міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров. А заступник міністра фінансів Олексій Лавров ПМЖ Італії. Заступник міністра природних ресурсів і екології Мурад Керімов має ПМЖ Франції і ВНЖ Кіпру.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"С возвратом Донбасса уже лучше не спешить", - Климовський

п’ятниця, 21 лютий 2020, 11:30

У 1952 р Сталін запропонував Аденауерові прийняти НДР у ФРН майже на тих же умовах, на яких Кремль намагається впихнути ОРДЛО в Україну. На що Аденауер відповів: "Краще я матиму половину Німеччини, але цілком, ніж всю Німеччину, але наполовину". Про це...

"Условия в которые эвакуировали людей из Китая" - Донік

п’ятниця, 21 лютий 2020, 11:26

Условия в которые эвакуировали людей из КитаяЧуваки месяц выбирали место куда поселить людей на карантин. Они его выбрали. Они всем доказывали какой это правильный выбор. На видео условия в которые поселили эвакуированных людей Зеленский и Аваков.