Хіти тижня. "Нам конец, мы просто не выживем": "Подарунок" Путіна до Нового року викликав істерику у сепаратистів Донбасу

Підвищення ПДВ в Росії найсерйознішим чином позначиться на окупованій частині Донбасу, залежність якого від російських економіки і рубля колосальна.

На "подарунок" президента РФ Путіна поскаржився колишній ватажок розвідки терористичної "ДНР" Євген Тинянський на своєму каналі в Telegram, передають Патріоти України.

З 1 січня в РФ указом Путіна податок на додану вартість збільшився з 18 до 20%. Прогнозують, що через це вартість товарів і продуктів може стрибнути вище 20%. Таке рішення влади для порядком збіднілих росіян дуже неприємне.Однак по-справжньому нищівним ударом воно стало для жителів терористичних "Л/ДНР". Через блокаду торгівля з вільною частиною України практично заморожена, "республіки" критично залежать від російського рубля і товарів. "При смехотворных доходах жителей "Л/ДНР" это повышение может быть весьма болезненным", - визнав Тинянський катастрофу. Жителі Донбасу просто не зможуть виживати в таких умовах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навроцький "позичив" ідею у проросійських активістів, щоб позбавити Зеленського ордена Білого Орла: польське розслідування

четвер, 2 липень 2026, 20:48

Ідея позбавити президента України найвищої польської нагороди – Ордена Білого Орла – не виникла в офісі президента Навроцького і навіть не в кабінеті депутата від "Конфедерації" Гжегожа Плачека, який ініціював відповідне звернення до президента Польщі

В пошуках скарбів гетьмана Полуботка: "Прокляте золото", котре при вдалому збігу обставин може збагатити всю Україну

четвер, 2 липень 2026, 19:10

Існують легенди, що не дають спокою вже кільком поколінням. Одна з них — про скарби гетьмана Павла Полуботка, золото, яке нібито чекає на Україну десь у лондонських банках. . Частина істориків вважає цю історію красивим міфом — символом національної н...