Хіти тижня. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків.

Андрій Плахонін

Про це розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Проблема в тому, що націонал-демократичний табір гуртувався довкола однієї людини – Порошенка. Він був кращим президентом в історії нашої держави. Та зробив лише речі, які треба було втілювати ще 10-15 років тому. Досі перебуває в полоні своєї тріади "Армія, мова, віра", - пояснює експерт.

За його словами, нас чекають нові політики. "Не скажу, що кращі, проте точно - інші. Зміна влади буде радикальною. Політикум знову оновиться мінімум десь на третину. З'являться нові лідери. Старі не спроможні ефективно діяти в кризових умовах. І не мають бачення майбутнього країни", - додає публіцист.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...