Хіти тижня. Наслідки можуть бути катастрофічними для всієї планети: У Південній Америці вигоріла третина найбільшого в світі болота

Цей регіон не тільки має ключове значення в боротьбі з парниковими газами, а також є заповідною зоною, внесеної до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

За останні кілька місяців в Південній Америці вигоріла третина однієї з найбільших в світі болотистих територій ㅡ Пантанал, передають Патріоти України з посиланням на CNN.

Справа в тому, що водно-болотні угіддя Пантанала є найбільш ефективними поглиначами вуглецю на Землі. Ця екосистема поглинає і накопичує більше вуглецю, ніж виділяє, таким чином «витягаючи» його з атмосфери.

Велика частина території Пантанал розташована в південно-західній частині Бразилії, а також частково в Болівії і в Парагваї. В регіоні площею близько 200 тисяч квадратних кілометрів знаходиться 3% всіх заболочених територій в світі.

У сезон дощів з листопада по березень три чверті рівнини затоплює вода, а в посушливі місяці з квітня по вересень ця територія осушується. Однак в цьому році масштабні пожежі поглинули близько 28% великої заплави Пантанала. Пожежі досі тривають і, як відзначають журналісти, вони не повністю контрольовані рятувальниками.

Цей регіон не тільки має ключове значення в боротьбі з парниковими газами, а також є заповідною зоною, внесеної до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

У Пантаналі живуть тисячі рідкісних і незвичайних видів тварин, що знаходяться на межі виживання. Наприклад, ягуари, капібари, чорні каймани, гігантські видри, гіацинтовий ара і т. д.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перше застосування ЗСУ нової ракети: Знищено установку ''Бук''

понеділок, 5 грудень 2022, 15:49

Сили оборони України знищили пуско-зарядну установку комплексу Бук-М3 з розрахунком за допомогою нової британської ракети Brimstone-2. Про це пише Guildhall із посиланням на власне джерело в українській розвідці. . Удару по комплексу Бук-М3 було завда...

Для загарбників в Україні безпечного тилу нема: ЗСУ знищили установки російської ППО у окупованому Маріуполі

понеділок, 5 грудень 2022, 12:07

Українські захисники нанесли удар по позиціях ворога в окупованому Маріуполі. Уражено щонайменш дві системи ППО С-300. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. «У ніч з п’ятниці на суботу в проміжок з 2 до 3 годин до одного с місць базу...