Хіти тижня. "Нова квартира": У мережі показали еротичне фото часів СРСР, яке "порвало шаблони"

Фотографія була зроблена у Москві в 1959 році.

У мережі опублікували еротичне фото часів Радянського Союзу, на якому зображена оголена дівчина у ванній кімнаті, прикрита фіранкою. Кадр з'явився у Facebook-спільноті "Пізнавальний блог "Zuzga", передають Патріоти України.

Цю фотографію зробив відомий радянський фотограф Микола Хорунжий у Москві в 1959 році. Її історію повідала внучка фотографа Яна. Її дідусь працював кореспондентом журналу "Радянський Союз", йому дали завдання зняти фото на тему "Нова квартира".

"Тоді заселяли новобудову в Нових Черемушках. Фото зроблено в квартирі саме в тому районі. В радянські часи фото відрізнялися пропагандистським стилем. Дід, який мав художню освіту (навчався живопису у Васнецова), підійшов до виконання завдання неординарно. Як сказали б зараз, порвав шаблони", – розповіла Яна.

За її словами, фото робилося в присутності матері цієї дівчини.

"На редколегії виникло замішання, що загрожувало перерости в скандал. Треба розуміти, що журнал "Радянський Союз" курував ЦК КПРС і особисто головний редактор Микола Грибачов. Дід і голова парткому Бугаєв були викликані до Катерини Фурцевої "на килим". Але, як не дивно, Фурцевій настільки сподобалася фотографія, що вона дала добро, і це фото з'явилося не тільки в журналі, що мав, до речі, майже півторамільйонний тираж, а й на виставках", – йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Офис Сокровищ - Рибніков

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:17

В Украине свирепствует справедливая обида на США, Евросоюз и НАТО. Универсальная валюта обеспечивается экономикой без олигархов. Руководство государства тайно перебралось в самое зеленое место Киева - "Центр Бурной Деятельности Президента"... В Украине...