Хіти тижня. "Нова квартира": У мережі показали еротичне фото часів СРСР, яке "порвало шаблони"

Фотографія була зроблена у Москві в 1959 році.

У мережі опублікували еротичне фото часів Радянського Союзу, на якому зображена оголена дівчина у ванній кімнаті, прикрита фіранкою. Кадр з'явився у Facebook-спільноті "Пізнавальний блог "Zuzga", передають Патріоти України.

Цю фотографію зробив відомий радянський фотограф Микола Хорунжий у Москві в 1959 році. Її історію повідала внучка фотографа Яна. Її дідусь працював кореспондентом журналу "Радянський Союз", йому дали завдання зняти фото на тему "Нова квартира".

"Тоді заселяли новобудову в Нових Черемушках. Фото зроблено в квартирі саме в тому районі. В радянські часи фото відрізнялися пропагандистським стилем. Дід, який мав художню освіту (навчався живопису у Васнецова), підійшов до виконання завдання неординарно. Як сказали б зараз, порвав шаблони", – розповіла Яна.

За її словами, фото робилося в присутності матері цієї дівчини.

"На редколегії виникло замішання, що загрожувало перерости в скандал. Треба розуміти, що журнал "Радянський Союз" курував ЦК КПРС і особисто головний редактор Микола Грибачов. Дід і голова парткому Бугаєв були викликані до Катерини Фурцевої "на килим". Але, як не дивно, Фурцевій настільки сподобалася фотографія, що вона дала добро, і це фото з'явилося не тільки в журналі, що мав, до речі, майже півторамільйонний тираж, а й на виставках", – йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Помер музикант популярного колись гурту "Дюна"

субота, 28 листопад 2020, 10:47

Причину смерті 58-річного музиканта не повідомляють, та це не коронавірус. Помер клавішник відомої радянського і російського гурту "Дюна" Андрій Апухтін. Про смерть музиканта повідомила дружина соліста колективу Віктора Рибіна Наталія Сенчукова на стор...

На Банковій заявили, що боротьба з корупцією - це їхнє все: Єрмак дорікнув Уманському за невдячність і заявив, що той не докладав зусиль

субота, 28 листопад 2020, 10:37

Єрмак побажав своєму ексраднику удачі з його новими проєктами і висловив надію, що він «візьме вектор на конструктивність», щоб разом працювати над подоланням корупції в Україні. Голова Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся зі своїм колишнім радником...