Так українка Гаоина Войт, котра наразі проживає у Німеччині, опублікувала цю фотографію, підписавши рядками Кобзаря з поеми "Сон":
"Україно, Україно, подивись на себе.
В твоїй хаті сидить ворог і сміється з тебе."
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...