Хіти тижня. Підтримуюча терапія вже безсила - ​Путін повільно вмирає. Через падіння на льоду терміново викликали особистого лікаря і звільняють купу "чекістів", - джерело в Кремлі

"Накачка" здоров'я до 9 травня не дуже допомогла, вождь виглядав пошарпаним і ноги його не тримають.

Володимир Володимирович повільно вмирає - повідомляє в Telegram анонімне джерело «Кремлевский мамковед», зазначають Патріоти України. Російському диктатору все частіше доводиться використовувати підтримуючу терапію, але це вже не дуже допомогає. Ймовірно у Путіна вже старечі проблеми і до 2024 року він вже може і не дотягнути. Приклад тому - падіння на льоду в п'ятницю.

«Кремлівський мамковед» запевняє, що при падінні 11 травня Путін отримав травму. Крім того, це стало ударом і по його репутації.
«Падіння Володимира Путіна під час матчу Нічної Хокейної Ліги (один з неформальних майданчиків для переговорів) виявилося загрожує не тільки напругою в елітах, - «Акелла промахнувся» - але і вивихом лівого зап'ястя», - повідомив ресурс. Джерела запевняють, що довелося навіть екстрено викликати особистого лікаря Путіна з Санкт-Петербурга.
«У ФСО щодо інциденту зроблені оргвисновки і готуються звільнення», - уточнив Telegram-канал.
«На початку травня, перед парадом Перемоги і зустріччю з держсекретарем Майком Помпео, гарант в черговий раз проходив підтримуючу терапію, яка йому призначається кожні півтора місяця», - поділився ресурс. Ця терапія, по всій видимості, не дуже допомогла - на параді Путін виглядав пошарпаним і виснаженим.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Червону Руту не шукай вечорами...": В Яких Карпатах шукав натхнення Володимир Івасюк

четвер, 20 червень 2019, 7:10

«Червона рута» давно стала неформальним гімном футбольної громадськості України. Лілія Івасюк, на своїй сторінці у Фейсбук порадувала світлиною прекрасного цвітіння червоної рути у Карпатах, передають Патріоти України. Можливо, саме таке видовище насті...

Хочеться на заробітки у Чехію? Треба знати ким йти працювати, щоб отримати гарний прибуток

четвер, 20 червень 2019, 6:55

Українка розповіла, хто в Чехії отримує найбільшу зарплату. Зокрема, у Празі офіціанти отримують $1,5 тис. Ще стільки ж можуть мати чайових. "Це місячний заробіток у звичайній піцерії чи кафе у центрі столиці. Якщо порівняти, то в Україні разом з чайов...