Хіти тижня. Після витівки в Раді нардеп-пустунчик з ОПЗЖ став "зіркою" PornHub

Скандальне відео, на якому народний депутат України Ілля Кива ("Оппоплатформа – За життя") торкався до своїх статевих органів просто під час засідання Верховної Ради, опинилося на всесвітньо відомому порносайті.

Гучний ролик опублікував ресурс PornHub. Примітно, що він був розміщений користувачем з ніком julia_pankratova. Таке ж ім'я має одеська модель, з якою переписувався Кива під час інциденту, передають Патріоти України.

Однак на популярному порносайті відео з Кивою не викликало великий ажіотаж серед глядачів – там його подивилися лише 3 тисячі користувачів, незважаючи на багатомільйонну аудиторію. У той же час на YouTube ролик з одіозним нардепом уже встиг набрати більше 1,9 млн переглядів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов