Хіти тижня. Порошенко відреагував на пропозицію Зеленського провести дебати Тимошенко

Чинний президент України Петро Порошенко вважає, що пропозиція Володимира Зеленського до Юлії Тимошенко стати арбітром на майбутніх дебатах є негідною.

Петро Порошенко під час брифінгу після здачі аналізу крові на НСК "Олімпійський" сказав, що дебати це не є шоу, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що подібне зневажливе та легковажне звернення – це не повага до політика Юлії Тимошенко, яка посіла третє місце. Це також неповага до її виборців. Понад 2,5 мільйони громадян проголосували за Юлію Володимирівну, щоб вона сьогодні була в такій ролі, до якої спробував її відвести Володимир Зеленський?", – заявив президент.

Він додав, що виборців треба шанувати та ставитись до них з повагою. "Насамперед, я дякую тим, хто проголосував за мене 31 березня. також з великою повагою ставлюся до виборців Юлії Володимирівни. До речі, я з великою повагою ставлюся і до тих, хто проголосував за Володимира Зеленського, адже вони не байдужі, вони висловили свою думку і я буду робити все можливе для того, аби переконати їх в другому турі проголосувати за мене", – наголосив Порошенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бродив по океанах 240 млн років тому: Вчені відновили зовнішність доісторичного "монстра"

субота, 31 жовтень 2020, 6:26

Скам'янілі кістки були виявлені в тонких шарах вапняку в двох кар'єрах на південному заході Китаю. Вчені з Китайської академії наук в Пекіні відновили зовнішність "монстра", який бродив по океанам 240 млн років тому в пошуках їжі, передають Патріоти Ук...

«Атлон-Авіа» показав презентацію дрону-камікадзе «Грім»

субота, 31 жовтень 2020, 6:08

Науково-виробниче підприємство «Атлон-Авіа» показав презентацію дрону-камікадзе ST-35 «Грім». Науково-виробниче підприємство «Атлон-Авіа» показав презентацію дрону-камікадзе ST-35 «Грім», про випробування якого повідомляли у вересні 2020 року. У порівн...