Хіти тижня. "Прибрати Росію з європейських і світових ринків через санкції за злобність, мерзотність і загальну агресивність - це економічно цікава ідея для США", - Голобуцький

"Версію про навмисне провокування Байденом Путіна на жорсткі дії щодо України вже офіційно підтримують навіть окремі представники влади. А от «п’ята колона» старанно демонструє зневагу до такої оцінки: мовляв, Путін вже все «порішав» з Байденом, в них «Велика оборудка». Ніхто нагинати Кремль не збирається – навпаки, Україну примусять до виконання Мінських угод в найбільш невигідному нам варіанті. В сенсі, все пропало, ми програли незалежно від початку великої війни", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вони просто не враховують, що інші таки цікавляться фінансовими даними. І в змозі порівняти бюджети США і Росії. І Китаю та Росії. Звідки випливає очевидний висновок: нахіба Америці якась велика чи не велика оборудка з РФ? А от прибрати Росію з європейських і світових ринків через санкції за злобність, мерзотність і загальну агресивність до мирної України – це вже економічно цікава ідея.
І політично теж цікава, бо дозволить мобілізувати країни НАТО, дещо підкоригувати загальні вектори дій, припинити «розбрід і хитання». А також чітко провести оновлений геополітичний вододіл «США/НАТО і союзники – Китай/ Росія і сателіти».
Ну і заодно це хороший привід простимулювати оборонний комплекс США і Великої Британії: на сьогодні в Україні кількість тих же «Джавелінів» вже друга в світі після США. З британськими NLAW схожа ситуація. Якщо певну частину запасів скинули Україні – то знадобиться профінансувати відновлення чисельності своїх арсеналів, а краще – розробку і виробництво нового покоління подібної зброї.
Тобто, з усіх сторін «тицяння ведмедя палицею» виглядає виправданим і вигіднішим за якісь чергові довгострокові домовленості з ним".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У будинках повилітали шибки, є поранені: Ракета загарбників звалилась на російське село неподалік українського кордону

понеділок, 15 серпень 2022, 12:41

Окупанти запустили ракети для удару по Україні. Однак один із летальних апаратів упав посеред російського населеного пункту. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал Белгородский осведомитель у понеділок, 15 серпня, передають Патріоти України. У повід...

"​А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю", - Голобуцький

понеділок, 15 серпень 2022, 0:00

"А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю, "Я понял, что всё не так. Я не хочу во всём этом участвовать. Для меня война - это личная трагедия и я стал её участником", - написав політтехнолог Оле...