
Андрій Данилко, який оголосив, що покидає шоу "Х-фактор", повернувся в крісло судді. Про це стало відомо під час першого прямого ефіру, який стартував на каналі СТБ 30 листопада, передають Патріоти України.
Артист повернувся в шоу, але зайняв місце за суддівським столом не відразу. Після двох номерів учасників Данилко з'явився перед публікою. Він вийшов у супроводі "мами" Вєрки Сердючки, акторки Інни Білоконь. На руках артистка тримала маленьке руде кошеня.
Андрій Данилко заявив, що йому соромно за свої дії, але пояснювати, що з ним тоді сталося відмовився. Суддя запевнив, що нікуди йти не збирається і буде зі своїм підопічними до кінця.
"Звичайно я був тут з початку ефіру. Хочу підкреслити, що зйомки були влітку. Було дуже приємно, коли мені люди почали писати, більше того, подарували кота. Я назвав його Капоня: Кондратюк, Полякова та Настя. Отже, я хочу сісти в це крісло і закінчити 10 сезон з гарним настроєм", - сказав артист.
Українські Карпати ховають безліч унікальних куточків, краса яких часто здається нереальною. Днями справжнім хітом у соціальних мережах став опис одного з таких маршрутів Чорногірським хребтом, зазначають Патріоти України. Про це розповіла користувачка...
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...