
Андрій Данилко, який оголосив, що покидає шоу "Х-фактор", повернувся в крісло судді. Про це стало відомо під час першого прямого ефіру, який стартував на каналі СТБ 30 листопада, передають Патріоти України.
Артист повернувся в шоу, але зайняв місце за суддівським столом не відразу. Після двох номерів учасників Данилко з'явився перед публікою. Він вийшов у супроводі "мами" Вєрки Сердючки, акторки Інни Білоконь. На руках артистка тримала маленьке руде кошеня.
Андрій Данилко заявив, що йому соромно за свої дії, але пояснювати, що з ним тоді сталося відмовився. Суддя запевнив, що нікуди йти не збирається і буде зі своїм підопічними до кінця.
"Звичайно я був тут з початку ефіру. Хочу підкреслити, що зйомки були влітку. Було дуже приємно, коли мені люди почали писати, більше того, подарували кота. Я назвав його Капоня: Кондратюк, Полякова та Настя. Отже, я хочу сісти в це крісло і закінчити 10 сезон з гарним настроєм", - сказав артист.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...