Хіти тижня. "Різниця вражаюча. Путін за лічені години збляк і вицвів?" - політтехнолог Голобуцький

"Обидва фото Путіна - сьогоднішні", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Горішня - о 13.35 з бункера (хоча підписано, нібито це "Ржевський район Тверської області", але знімали явно на тлі звичайного зеленого задника) "звернення до громадян Росії з приводу відкриття меморіалу в Ржеві" на тлі задника з відповідною фоточкою. Нижня - з того ж бункера о 18.00, з відеоконференції щодо відкриття нових медичних центрів Міноборони.

Різниця вражаюча. Путін за лічені години збляк і вицвів? І заодно втратив оті вертикальні складки на обличчі, котрі роблять одну з версій Путіна дуже впізнаваною".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вік живи - вік учись...: Італієць закінчив університет у майже 97 років (фото)

субота, 8 серпень 2020, 18:39

96-річний випускник додає, що не збираються зупинятися на досягнутому. Джузеппе Патерно із Сицілії став найстаршим випускником Італії – він закінчив із відзнакою факультет філософії та історії в Університеті Палермо. Чоловікові за місяць виповниться 97...

Безробіття в Україні: Експерти дали невтішний прогноз

субота, 8 серпень 2020, 18:24

Економісти вважають, що ситуація з безробіттям продовжить погіршуватися. Рівень безробіття визначається процентним відношенням кількості безробітних до загальної чисельності економічно активного населення в певний період. І за прогнозами економістів, б...