Хіти тижня. "Саша, это конец, понимаешь?" - ЗМІ

Епоха необтесаного, хамського мужлана завершилася.

Те, що вчора відбувалося на площі Бангалор в Мінську - це можна охарактеризувати як непереборна жага свободи, пише телеграм-канал МКБ 31 липня, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Ах, сколько тараканьих усилий было приложено к тому, чтобы этого не было… Тщетно! Все получилось с точностью наоборот: не менее 63 тысяч в парке дружбы народов. 63 тысячи без страха, с решимостью в глазах, с улыбками на лицах от того, что эпоха неотесанного, хамоватого мужлана неизбежно подходит к концу.

Все, что ни делает уходящий – все против него. Говорил о здоровье и 100 граммах – уже с катетером на публике, пересажал сильнейших кандидатов – получил объединенный штаб, который сплотил миллионы белорусов, хотел сегодня напугать людей милиционерами, коих разместил по периметру площади Бангалор – добился того, что люди в погонах узрели, сколько красивых, добрых и смелых граждан хотят перемен, за которые готовы бороться. Саша, это конец, понимаешь?

Друзья, те, кто вышел сегодня в своих городах, те, кто еще сомневается, те, кто избрал для себя персональную стратегию борьбы, вы – молодцы! И день 30 июля отчетливо показал, что свобода – она совсем близко.

Жыве Беларусь!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Степанов розповідає про успіхи у вакцинації": Фотожаба дня

неділя, 11 квітень 2021, 0:00

Звітам глави МОЗ про досягнення у боротьбі із коронавірусом мало хто вірить, але деякі українці все ще знаходять у собі душевні сили жартувати із цього приводу, зазначають Патріоти України та пропонують вашій увазі нову фотожабу політтехнолога Олексія ...

З архіву ПУ. У мережі спливли пророчі слова свідка Голодомору про війну на Донбасі

субота, 10 квітень 2021, 23:55

Жінка, котра народилася на Донбасі, в зверненні до нових поколінь українців бажала їм, щоб вони ніколи не знали війни. У мережі нагадали про знакові слова Олександри Узлюк, яка пережила Голодомор. Про цей факт розповіли волонтери на сторінці фонду "Пов...