Хіти тижня. Щастить же людям!: Названа єдина в світі країна, де немає жодного комара

Відсутність комах-кровопивць там залишається найбільшою природною загадкою.

Ілюстрація. Фото: ЗМІВ світі є дуже приваблива для туристів країна, в якій немає жодного кровопивці-комара, повідомляють Патріоти України.

І хоча до літніх походів чудовою Ісландією ще далеко, можна згадати дивовижний феномен цієї країни вже зараз – тут немає комарів. Чому? Цього точно не знає ніхто.

Комарів немає ні в Ісландії, ні на Фарерських островах, хоча в сусідніх країнах ці дрібні і численні кровопивці відчувають себе цілком привільно. Що ж їх не пускає на ці “заборонені території”? Деякі вчені стверджують, що виною всьому океанічний клімат Ісландії. Але ось що думає з цього приводу ентомолог Ерлінг Олафссон:

“Все це дурниця, оскільки океанічний клімат спостерігається в багатьох країнах, де комарі спокійно живуть і розмножуються. І сувора зима тут ні до чого, в російському Сибіру ще більш моторошні умови, а комарів – хоч відбавляй. Я б припустив, що виною тому послужив особливий хімічний склад ґрунту, а значить і води Ісландії. Але, підкреслюю, це знову-таки моя думка, яка цілком може бути помилковою. Тим не менш, комарі, які могли бути занесені сюди навіть вітром, чомусь не приживаються в Ісландії. І це чудово!”

І хоча відсутність комарів в цій країні залишається найбільшою природною загадкою, яку вчені так і не розкусили, туристи дуже задоволені таким станом справ, оскільки в Ісландії і на Фарерських островів можна подорожувати, не боячись цих маленьких кровососів, від яких не допомагають ніякі сучасні засоби, в тому числі і щільний одяг.

Тому ходити в походи і відпочивати тут у наметах – одне задоволення, а краса цього краю просто вражає. Краса без комарів!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"І до Медведєва дійшло, що все: Росія вже програла війну", - Голобуцький

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:00

"Нова маячня Мєдвєдєва: "мноґабукафф" і багато старанно вигадуваних зневажливих епітетів, щоб сказати "Україну накачують зброєю", "Зеленський вже впевнений в перемозі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", п...

Де ховається справжній Путін: Відомий астролог розповів про ймовірне місце перебування диктатора

четвер, 26 січень 2023, 23:00

За словами відомого астролога очільник Кремля Володимир Путін вже давно прикривається своїм двійником на так званих публічних виступах. Влад Росс також сказав, де саме ховається справжній Путін. Про це йшлося в інтерв'ю астролога, передають Патріоти Ук...