Хіти тижня. "Що насправді означає "встрєча двух одіночєств" у Буковелі", - Валерій Прозапас

"Коломойський викликав до себе президента, щоби проінструктувати щодо подальших дій - ось що насправді означає встрєча двух одіночєств в Буковелі", - пише блогер та громадський діяч Валерій Прозапас на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А те, що він робить це показово і навіть не пробує приховати, вказує на рівень зневаги до народу та його впевненість у покірності цього стада, якому вкололи під чуби чергову порцію "скотів".
Ну, і заодно посилає сигнал хто в країні справжній хозяїн, і що з 2019, коли Бєня лазив по президентському кабінеті в засмальцованій футболці, нічого не змінилось.
Тому держава продовжить деградувати, народ і далі обдиратимуть податками, армію принижуватимуть, опозицію переслідуватимуть, а через план "ані забудут кровь" вестимуть під московське ярмо.
................
Все нормально, звичайна окупація, щоправда під аплодисменти окупованих, таке нечасто побачиш".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Турецкое СМИ распространяет фейк про блокаду Украиной турецких суден в порту Одессы", - Злий Одесит

неділя, 22 травень 2022, 15:28

"По "информации" издания, Украина не позволяет турецким морякам покинуть порт, держа их в заложниках, как живой щит, чтобы сорвать десантирование в Одессе", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:. "Это шизофрен...

Чого прагне Росія і що їй приготували США та Китай, - військовий експерт

неділя, 22 травень 2022, 15:13

"Для України це означає, по-перше, заморожений конфлікт ще в найгіршому стані, ніж він був до 24 лютого. А по-друге, можливість розморожування цього конфлікту будь-якої миті. Тобто це ми підписуємо собі капітуляцію. І на такі умови Україна піти не може...