Хіти тижня. "​Шостого президента практично прямим текстом попередили: ти втрачаєш важелі впливу", - політтехнолог Голобуцький

"Шостого президента практично прямим текстом попередили: ти втрачаєш важелі впливу і контроль. Йдеться про зустріч представника Євросоюзу із закордонних справ Жозепа Борреля з українськими «громадськими антикорупціонерами» ще до зустрічі з Зеленським – так взагалі не робиться, якщо владу вважають легітимною і повноважною. Ну і плюс наступні неоднозначні заяви цих антикорупційних ГО в стилі "ми тут вирішуємо, хто винен, а хто ні, хто збереже посади ,а хто ні, хто в’їзний до Євросоюзу, а хто ні", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Місцеві «антикорупціонери» просто відверто заявили владній команді: зараз іде робота над запровадженням заборони в’їзду до ЄС тих, кого захочуть представники «антикорупційних ГО». От кого вони призначать крайнім – по тому і вдарять санкції ЄС. А позиція президента України тут нічого не вирішує.

Заява амбітна і жорстка. От тільки щоб вона отримала підтвердження, Зеленський сам, добровільно має прогнутись. Визнати право третіх осіб на визначення антикорупційної політики держави.

Якщо ж Зеленський проігнорує дивні вимоги і погрози, і не визнає принцип наявності «священних корів» в державних антикорупційних органах, - всі погрози третіх осіб закінчаться пшиком. Бо держава і державна політика – це все ж трохи більше, ніж змагання в пісочниці «хто тут найантикорупційніший борцун з корупцією».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Землетрус у Туреччині: В Ізмірі на очах у перехожих розсипалася 10-поверхова будівля (фото, відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:22

Чи постраждав хтось під час падіння будинку, невідомо. Землетрус в Егейському морі призвів до серйозних руйнувань в Ізмірі. За різними оцінками, через поштовхи обрушилися до 20 будинків. Таку цифру назвав губернатор провінції Ізмір Тунч Сойєр.Один з та...

Будьте здорові!: "Брак жиру в організмі викликає вітамінно-мінеральний голод у клітинах", - дієтолог

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:11

Про обов'язковість жирів у харчуванні знає багато хто з нас. "Жири - це клітинні мембрани. Оболонка кожної клітини в нашому організмі складається з ліпідів. Вона захищає усі структури життєзабезпечення, які знаходяться всередині клітини від впливу шкід...