Хіти тижня. "Шуфрич ходит бледный, с глазами полными ужаса и боли. Есть опасение, что на днях сам залезет в мусорный бак и попросит дать ему по лицу, как уже было в Одессе", - блогер

Український блогер Олена Підгірна пише у себе в Facebook, що головною новиною останніх днів стали санкції, які президент Володимир Зеленський наклав на клан Медведчуків, передають Патріоти України.

В результаті під санкціями опинилися магазини, телеканали, літаки і навіть шматочок якоїсь важливої труби. Настільки важливої, що нардеп «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич третій день ходить блідий, з великими очима, повними жаху і болю. Звідси є побоювання, що днями він сам залізе в сміттєвий бак і попросить звідти дати йому по обличчю, як уже було в Одесі, і політичного притулку.

Блогер зазначає, між тим санкції РНБО стали стимулом для того, щоб полку жінок українській політиці прибуло. Лютий став місяцем жінок. Слідом за Марусею Звіробій і Юлією Кузьменко в народні депутати записалася Ірма Крат. А дружина Віктора Медведчука і за сумісництвом теледіва Оксана Марченко навіть з мечем до нас йде. Обіцяє ворогів вбити, всіх годувати і дешеві тарифи. Загалом - нічого нового, все за сценарієм.

«Я вам даю идею – делайте тотализатор. Ибо битва гарпий в парламенте обещает быть зрелищной, а на следующих выборах в президенты пойдут две кандидатки – Юлия Тимошенко и Оксана Марченко. Скучно не будет», – написала блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сколько батальонов у Путина? -. Бутусов

вівторок, 13 квітень 2021, 0:40

Анализ российских сил вторжения в Украину. Джерело

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...