
Таку "сенсацію" видав "офіційний представник Народної міліції "ДНР" Едуард Басурін і поширили інформаційні ресурси, підконтрольні "Л/ДНР", а також росЗМІ, передають Патріоти України.
При цьому бойовик посилається на "рішення штабу ООС". Терорист стверджує, що українські військові провели в Краматорську "екстрену нараду з оцінки ефективності діяльності одного з підрозділів "Азова" на Горлівському напрямку".
Причиною екстреного збору, за його словами, стало те, що азовці нібито відмовлялися погоджувати свої дії з керівництвом 30-ї бригади та штабом ООС "у питаннях застосування зброї".
За підсумками наради, як стверджує "ДНРівець", було прийнято рішення про виведення підрозділів полку з позицій і повернення їх до Маріуполя.
"Без дозволу міністра МВС України Арсена Авакова і командувача Національною гвардією Миколи Балана командування не може виконати цей наказ", – додав Басурін.
Відзначимо, офіційної інформації від штабу ООС чи полку "Азов" про відвід військових із позицій не надходило.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...