Хіти тижня. "Сотня слуг поїхала на Донбас. Один з них чхнув - і їх лишилось 99...", - політтехнолог Голобуцький

З виборцями в такий спосіб не працюють, якщо реально хочуть отримати їхні голоси.

"Сотня слуг поїхали на Донбас. Один з них чхнув - і їх лишилось 99...". Депутати партії влади поїхали на лінію фронту нібито "поспілкуватись з військовими і місцевими мешканцями". Це дуже дорогий дешевий піар за три дні до виборів: поїхало, за приблизними даними, 118 депутатів. Кожного депутата і кожну групу треба охороняти. Це, звісно, не сама лінія зіткнення, але, тим не менш, територія небезпечна. Кожну групу треба годувати, возити, поселити", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Депутати поїхали почути народ"? "Вирішити питання"? Але за три дні до виборів, при тому на території, де вже без варіантів візьме місцеву владу під контроль ОПЗЖ, це дійсно дуже дешевий з політичної точки зору піар, а головне безрезультатний. З виборцями, тим більше чужими, в такий спосіб не працюють, якщо реально хочуть отримати їхні голоси. Це зрозуміли навіть журналісти, що супроводжують делегацію.

І щодо журналістів. Зважаючи на те, що з делегацією, крім інших, акредитовані і поїхали також і шаріївські журналісти (і навряд кремлівський пул вичерпується ними) - реальні задачі цієї дивної поїздки задачі виглядають доволі очевидними.
Депутати повернуться із офіційними заявами "люди хочуть миру, бійці теж не проти" - і Зеленський вчергове спробує запровадити котрийсь з планів Кремля. Стосуватиметься це скорочення ЗСУ, чергового "розведення", "спільного патрулювання", ще чогось чи всього разом - дізнаємось за кілька днів.
Але така наполегливість плюс абсолютно відкрита активність кремлівських пропагандистів , практично, прямо у владній команді змушують насторожитись: на що саме міг вже впіймати Зеленського Путін? Зеленського, котрого вже цілком могли серйозно налякати перспективами локауту української економіки внаслідок його некомпетентних рішень і геть здичавілої корупції серед Зекоманди.
Можливо, там вже підписано чергові домовленості про "3 мільярди позики"? Виправдань і обґрунтувань для чого саме відправив Зеленський шукати "слуг"? Слідкуймо за руками і будьмо готові до моментального і масового реагування на черговий факап влади".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Має значення не ціна, а те, скільки монет з золота, срібла або біткоїну у вас є": Відомий американський інвестор прогнозує "смерть" долара

вівторок, 24 листопад 2020, 17:00

Останні тижні спостерігається найвищі за кілька років курс біткоїну. А після економічних проблем, які виникли через пандемію, виріс попит на срібло і золото, що призвело до подорожчання цих дорогоцінних металів. Відомий американський інвестор, оглядач ...

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...