
Таку заяву зробив начальник департаменту N335 Павло Крилов, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Устаткування, за його словами, "стоїть мертвим вантажем, не працює досі". "Дистанційно через супутник відключено, просто в металобрухт перетворилися", – сказав Крилов.
Компанія планує замінити компресори мобільними модульними станціями російського виробництва. Так, "Газпром" уже отримав пропозицію від казанського підприємства ЗАТ НВП "Компресор".
Заступник голови правління "Газпрому" Віталій Маркелов у коментарі про російську техніку заявив, що економічні показники вітчизняного обладнання вищі, ніж у зарубіжних.
За словами джерела агентства, компресорів LMF у "Газпромі" небагато, вони потрібні для мобільних пересувних компресорних установок при ремонті газопроводів. Компресори стравлюють газ при зниженні тиску в трубі, щоб не допустити його викидів в атмосферу та шкоди природі. Вихід компресорів із ладу ускладнить швидкий ремонт газопроводів у разі аварій.
Відключити дистанційно компресор може сам виробник, зазначило інше джерело.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...