Хіти тижня. Тайський бокс: Гігантський українець одним рухом відправив суперника у вбивчий нокаут (відео)

29-річний полтавчанин вирубав опонента ударом коліна в голову.

Олег Приймачов

В інтернеті набирає популярність потужний нокаут від двометрового українського боксера муай-тай Олега Приймачова, передають Патріоти України.

29-річний уродженець села Засулля (Лубенський район, Полтавська область), який в минулому році виграв чемпіонат світу, вирубав опонента вбивчий ударом коліна в голову.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Разнообразие конфликтов изматывает Россию, растягивает ее ресурсы. Это фатальная стратегия", - політолог

субота, 30 травень 2020, 15:30

Використовувати Росію в своїх інтересах люблять Європа, США і Китай. Навіть Іран. "Кремль, как правило, пользуясь слабостью других государств, "легко начинает" военно-политический конфликты в разных частях мира, но, как всегда, выгоду от них в конечном...

"В Броварах і Кагарлику все нормально, а от волонтери і музейники – "підозрілі" елементи", - Сергій Притула

субота, 30 травень 2020, 14:59

Чи складна у нас зараз ситуація? Радше – закономірна! "А чого всі такі незадоволені правоохоронними органами? Все ж правильно робиться! Як то кажуть, вірним шляхом ідемо. Хто у нас найнебезпечніший злочинець? Правильно! Працівник музею Гончара. Дуже не...