Хіти тижня. Теорія змови: Військовий експерт розповів, хто стоїть за коронавірусом

Арестович не сумнівається, що навколо ситуації з поширенням коронавіруса дуже впливова група намагається вирішити кілька найважливіших геополітичних цілей.

Олексій Арестович

Відомий експерт Олексій Арестович вважає, що поява коронавіруса і ситуація, в якій вона пов'язана з його розповсюдженням, виникли не самі по собі. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що існує якась група дуже впливових людей, яка за допомогою ситуації навколо коронавіруса вирішила відразу кілька геополітичних цілей, передають Патріоти України.

Кожну з них Арестович докладно описав. "Вони переслідують конкретну і дуже вузьку групу своїх інтересів (наприклад, атакують юань), "просто" користуються інструментами світового масштабу. Крім того, виникає каскадний ефект: якщо вже справа пішла і пішова поділ пирога, скористатися хочуть всі: від транснаціоналів і до конкретної аптеки. Це ризикові хлопці", - пише Арестович.

Він підкреслює, що серйозної шкоди зазнає китайська економіка і основні союзники Китаю. Уже після почнеться обвальний ефект, пов'язаний з обвалом біржових котирувань і нафтової війною.

"Новина якраз в тому, що вони ризикнули в таких умовах з такими інструментами, які все ще виглядають неповними, по можливості впевненого прогнозування наслідків. Поки для мене це виглядає так:

- атака на Китай (юань) з боку власників долара / євро + приліт по їх союзникам: Іран, Італія, Росія, Угорщина.

Далі - обвальний ефект. + нафтова війна, + війна на ринку біржових активів. + некеровані процеси, ініційовані загальної хвилею.

Політичних вірусів за крайні п'ятнадцять років було штук п'ять: SARS та інші, і страшніші нинішнього. Загальної готовності не було: графіки не зійшлися, падіння компетенції урядів, можливостей інтересантів грати глобально, одуріння мас.

Ризиковані хлопці запустили ризикований проект в малопрогнозованому середовищі, віддаючи собі звіт, що у відповідь практично гарантовано прилетить не стільки від персоналій або структур, скільки від піднятої хвилі.

Люди справою зайняті - воюють", - пише він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Курсанти-льотчики здійснили перші польоти

понеділок, 1 червень 2020, 8:54

Курсанти-льотчики льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил виконали перший самостійний виліт на бойових літаках. Про це повідомляє пресцентр Харківського національного університету повітряних сил. На базі 299 бригади т...

"Схемы в энергетике, схемы в налоговой, схемы в дорожном строительстве... Так кому заносят те деньги, которых так не хватает сейчас на доплаты врачам, на льготы для бизнеса", - Давиденко

понеділок, 1 червень 2020, 8:30

"Не верю, что имея абсолютную власть, свою ВР, свой Кабмин, своих губернаторов и своих силовиков, нельзя навести порядок с добычей, с налоговой, с таможней, с "игоркой" - значит, несут на самый верх", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають ...