Хіти тижня. "Терры работают в 3 ствола, арта...": Під Горлівкою вранці почався страшний бій, місто налякане

Вранці в суботу 7 вересня гібридна армія Росії випустила близько 10 снарядів по позиціям ЗСУ з-під окупованої Горлівки. Місто з жахом чекає "відповідь".

Про "пекло" під Горлівкою розповів в Twitter житель Горлівки, відомий під ніком IgorGirkin, передають Патріоти України.
За даними IgorGirkin, "пекло розверзлось" в окупованій Горлівці рано вранці. Перший постріл сколихнув все місто о 07:19 суботи, 7 вересня, "Глубокая ОГО!!! Не зря на ш. "Комсомолец" сепаров заселили поближе к тем краям", - повідомив блогер.
Ще кілька залпів окупанти випустили о 07:45 і 7:47. А ще через хвилину терористи почали працювати парно. "Работают 3 ствола: один - сам и два парой", - повідомив IgorGirkin.
Незабаром, за його даними, до обстрілу "ДНРівці" підключили артилерію, заборонену "Мінськом". Били окупанти з технологічної дороги ЦЗФ "Узловська", що на териконі шахти ім. Румянцева. "Успеют съе***ься русские богатыри? Засечка пошла, счетчик включился", - уточнив користувач Twitter.Про обстріл масово в соцмережах пишуть мешканці окупованої Горлівки. "На 5-м вообще сильно слышно. Выстрелы от нас. Где-то 10 выстрелов", - написав користувач Владислав Калиновський."Владислав, вы в подвалы спускайтесь, а то русские богатыри сейчас съе***ся, а вам их творчество выгребать", - порадив йому IgorGirkin.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...