
Перед відставкою командувача ООС Сергія Наєва бійці Збройних Сил України пішли в наступ і поліпшили свої позиції, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
«Тільки вперед, ви бачите, я заряджений, адреналін в крові, мені тільки вперед!», - сказав під час бою кулеметник української армії.
Батальйон "Донбас-Україна" звільнив від окупантів майже кілометр. Комбат називає це тактичним поліпшенням розташування, а не наступом. Тепер бійці можуть контролювати позиції бойовиків з висоти, що дає їм значну перевагу. «Сьогодні ми маємо перевагу в 59 метрів, а це 27-поверховий будинок. Тепер противнику доведеться міняти всю свою систему вогню», - сказав командир В'ячеслав Власенко.
Також бійці ЗСУ вибили бойовиків з їх позицій на околиці села Калинове. За одну ніч бійці батальйону в лісосмузі влаштували укріпрайон. Проросійські війська намагалися повернути дану позицію - але безуспішно, не допомогла навіть важка артилерія.
Ноу-хау бійців батальйону "Донбас-Україна" - протитанкова ракета на дереві. Такого на цій війні журналіст Андрій Цаплієнко ще не бачив. Стрілок, немов Тарзан, криється в густій кроні і звідти б'є по ворогові.
Прохід до цього населеного пункту був одні з останніх завдань, яке виконали бійці при Наєві.

Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...