Хіти тижня. "Тільки вперед!": Батальйон "Донбас-Україна" звільнив від окупантів майже кілометр української землі (відео)

Тепер бійці можуть контролювати позиції бойовиків з висоти, що дає їм значну перевагу.

Перед відставкою командувача ООС Сергія Наєва бійці Збройних Сил України пішли в наступ і поліпшили свої позиції, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

«Тільки вперед, ви бачите, я заряджений, адреналін в крові, мені тільки вперед!», - сказав під час бою кулеметник української армії.

Батальйон "Донбас-Україна" звільнив від окупантів майже кілометр. Комбат називає це тактичним поліпшенням розташування, а не наступом. Тепер бійці можуть контролювати позиції бойовиків з висоти, що дає їм значну перевагу. «Сьогодні ми маємо перевагу в 59 метрів, а це 27-поверховий будинок. Тепер противнику доведеться міняти всю свою систему вогню», - сказав командир В'ячеслав Власенко.

Також бійці ЗСУ вибили бойовиків з їх позицій на околиці села Калинове. За одну ніч бійці батальйону в лісосмузі влаштували укріпрайон. Проросійські війська намагалися повернути дану позицію - але безуспішно, не допомогла навіть важка артилерія.

Ноу-хау бійців батальйону "Донбас-Україна" - протитанкова ракета на дереві. Такого на цій війні журналіст Андрій Цаплієнко ще не бачив. Стрілок, немов Тарзан, криється в густій кроні і звідти б'є по ворогові.

Прохід до цього населеного пункту був одні з останніх завдань, яке виконали бійці при Наєві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Предложение Зеленского о встрече для Путина, как запах крови для акулы. Если местом встречи окажется не Мариуполь, а Донецк, Луганск или Енакиево, мы признаем, что у нас - гражданский конфликт", - Березовець

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:56

"Обращение президента Зеленского, в котором он призвал Путина встретиться "в любой точке украинского Донбасса", было сделано совершенно неожиданно: не было ни предваряющих заявлений, ни заседания СНБО. Перед принятием столь важного решения (а предложен...

"Россия решила выжидать момент для нападения на Украину. Прямое вторжение без причины - это слишком даже для Кремля", - експерт

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:28

"Интересы России в Украине никуда не исчезли и отвод российских войск от границы не означает, что все закончилось. В РФ сидят грамотные люди, которые сейчас, вероятно считают, что пока ситуация не дозрела до того, чтобы они могли активно применять воен...