Хіти тижня. "Той факт, що Медведчук пішов до ГПУ, а не виїхав за межі України ще до допиту, означає, що все вже пішло за гіршим сценарієм", - політтехнолог Голобуцький

"Отже, Медведчук все ж спокійно вийшов з ГПУ своїм ходом, а не його акуратно вивезли до СІЗО СБУ. «Вручення особисто Медведчуку в ГПУ клопотання про попереджувальний захід у вигляді утримання під вартою» - це взагалі ні про що. Та й взагалі той факт, що Медведчук пішов до ГПУ, а не виїхав за межі України ще до допиту, значить, все вже пішло за гіршим сценарієм", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я вже писав вчора, що суб’єкт в цій історії – саме Медведчук, а не Зеленський чи українська влада в цілому Саме особисто Медведчук мав приймати рішення, за яким сценарієм розвиватимуться події. І саме Медведчук міг, якби було досягнуто відповідних домовленостей, вдатись до «самодепортації» і «самовидалення» з української політики. Судячи з сьогоднішнього, цього не відбулось.
Зеленський не знайшов достатньо вагомих аргументів для цього. Відповідно, Медведчук поки вирішив "іти за довгим варіантом", погратись в юридичні змагання. І він впевнений, що ці юридичні змагання точно не зіграють проти нього. Момент в обвинуваченні щодо «порушення звичаїв війни» цю теорію підтверджує – бо хіба в нас оголошено стан війни з Росією, щоб було звичаї чого саме порушувати?
Власне, це вже констатував на брифінгу адвокат Медведчука: «Это непонятно, как. Мы с прокурором дискутировали, как такой может быть - нарушение обычаев войны, если Украина юридически не пребывает в состоянии войны... Но как сказал прокурор, "ну, мы так считаем".
Ми ж всі розуміємо, що заява Генпрокурора «Ну, ми так вважаємо» - це точно не юридична підстава. Тобто, з одного боку влада зображує, ніби старанно і дуже прискіпливо дотримуються найменших формальних вимог, щоб не зірвати судовий процес незаконними діями і доказами, здобутими в незаконний спосіб. Але з іншого боку застосовують в офіційному обвинуваченні отаке: «порушення звичаїв війни» за відсутності стану війни. Отже, кримінальна справа ще на попередньому етапі готується до «злиття»? Чи й гірше: ця кримінальна справа має стати доказом «політичного переслідування», щойно Медведчук таки виїде з України (але навіть як не виїжджатиме: в Кремля достатньо медійних ресурсів для розгону цієї тези на міжнародній арені)?
Нам лишається сподіватись, що весь цей дивний сценарій «відшукай Медведчука», «повідом підозру Медведчуку», «реалізуй кримінальне провадження щодо Медведчука» - це все ж внутрішні ігрища владної команди, а не успішний тиск Кремля на Зеленського".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 16:05

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді