
"Путин в четверг на их "международном дискуссионном клубе "Валдай" травил о*уевающей аудитории кремлёвскую народную сказку, как европейцы толпами валят в Россию, чтобы уколоться "Спутником", а потом у себя в Европах покупают сертификат, что они привиты "Пфайзером" - "считают, что "Спутник" всё-таки более надёжный, более безопасный", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають
Патріоти України, та продовжує:
"А как же. А ещё сотни тысяч "граждан европейских стран" едут в Россию, затариваются "боярышником", а там у себя клеят на него этикетки от "Вдовы Клико". А тысячи европейцев приезжают в Россию, покупают Ладу Калину, а потом у себя вешают на неё значок Maybach GLS.
Совсем старикашка адекватность утратил утратил".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ...
. "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения".
. Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...