Хіти тижня. Три знаки Зодіаку зірвуть грошовий куш в останні дні лютого - на них чекає нове життя

Новий фінансовий прогноз на кінець лютого обіцяє трьом знакам Зодіаку серйозні грошові надходження. Про це розповів у своєму новому прогнозі відомий астролог Павло Глоба, повідомляє МК, передають Патріоти України.

Рак

У Раків з'явиться можливість знайти нову роботу, де вони зможуть поліпшити свої фінансові позиції. Однак навіть ті Раки, які залишаться на колишньому місці, теж можуть розраховувати на кар'єрний підйом.

Водолій

Водолії можуть отримати несподіваний великий прибуток. Надходження дозволять їм приступити до виконання своїх давніх бажань. Очікується, що власний бізнес Водоліїв може принести значні дивіденди.

Лев

Леви зможуть заробити на своїх старих зв'язках. При цьому отримані гроші їм слід грамотно використовувати, оскільки імпульсивні витрати можуть обернутися негативними наслідками.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сколько батальонов у Путина? -. Бутусов

вівторок, 13 квітень 2021, 0:40

Анализ российских сил вторжения в Украину. Джерело

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...