Хіти тижня. "Це точно моя, а не Порошенка?": Зеленський пожартував на з’їзді "Слуги народу" про свою промову

Зеленський вийшов на сцену одразу на початку з'їзду після того як пролунав гімн України.

Президент подякував усім присутнім і закликав їх не вітати його стоячи, зауваживши, що "інші часи" настали, передають Патріоти України.

Тоді він глянув в аркуш і вирішив пожартувати, пригадавши нещодавній інцидент, коли у Брюсселі він використав частину промови Порошенка. "Це точно моя промова, а не Петра Олексійовича? Точно, наша. Ми готувалися ввечері", – сказав жартома Зеленський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В интересах безопасности Израиля, россиян на въезде будут тормозить", - журналіст

субота, 24 серпень 2019, 0:00

Уроки Криму і Донбасу, ізраїльтяни, спроектувавши їх на себе, цілком засвоїли. "Число отказов россиянам во въезде в Израиль растет в последние годы с невиданной скоростью - примерно в 1,5 раза за год. Ожидается, что в текущем, году число таких отказн...

Здрастуй, жовто-блакитний брате!

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:32

Я зіскучився по тобі! Заради цього, гадаю, варто жити, аби бодай раз на віку хлюпнула в душу висока мить почуттів єднання з рідним народом, як те сталося, до прикладу, пригадую, в один із щасливих днів кінця 2013 року. Спускаюся ескалатором на котрійсь...