Жоден обстріл противником позицій ЗСУ не залишається без адекватної відповіді Об'єднаних сил.

На Донецькому напрямку український снайпер знищив кулеметника бойовиків, передають Патріоти України.
«Донецький напрямок. Відстань близько 700 метрів. Кулеметник окупаційних військ», - так прокоментував відео офіцер ЗСУ Анатолій Штефан («Штірліц»).
Як повідомляє Анатолій Штефан, жоден обстріл противником позицій ЗСУ не залишився без адекватної відповіді Об'єднаних сил - за даними розвідки, в четвер, 18 квітня, були знищені троє окупантів, ще п'ятеро були поранені.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
16 травня народився один із засновників української історичної науки Микола Костомаров. Саме він запросив до Кирило-Мефодіївського братства Тараса Шевченка і написав статутний документ цього товариства.
. Життя Костомарова мало багато драматичних пово...
Противник в течение двух лет старательно реализовывал принятую стратегию на создание перевеса в беспилотных воздушных средствах и достижение паритета в ракетных средствах… Дальше его перевес будет только нарастать. Вот что значит правильно выбранная страт