
Армія країни-агресора активно переозброюється, але є проблеми з комплектацією особового складу. Про це в ході круглого столу "Агресія Російської Федерації: чи готова армія до нових викликів?" заявив спікер InformNapalm Михайло Макарук.
Він зазначив, що перша фіксація новостворених пунктів постійної дислокації для дивізій у Клинцях (Брянська область РФ) і біля Бєлгорода почалася ще в 2014 році
"На цей момент можна сказати, що укомплектованість технікою у них повністю забезпечена, є проблема з комплектацією особового складу. Все ж таки не всі хочуть бути добривом для нашої землі", - наголосив Макарук.
Водночас на сьогодні, за його словами, фіксують масове насичення військ РФ новою технікою. З 2020 року активно почалося озброєння військ танками нової модифікації, артилерії. Також армія РФ активно переозброюється новими ПЗРК.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...