
З інфекційного відділення однієї з лікарень Тернополя через небезпеку захворіти на коронавірус COVID-19 і низьку зарплату звільнилися вісім лікарів. Про це заявив головний лікар Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, передають Патріоти України з посилання на Суспільне.
Він пояснив, що 4 тисячі гривень не мотивують медиків наражатися на небезпеку. "Бо є побоювання, є ризики для власного здоров'я. У когось хронічні захворювання, у когось малі діти. І щоб не наражати сім'ю на небезпеку, люди звільнилися з роботи. Цього могло б не статися, якби в наших працівників була мотивація", – сказав Чайківський.
За його словами, зараз медикам виплатили лише надбавку в розмірі посадового окладу, передбачену постановою міського голови Тернополя Сергія Надала для медпрацівників, які контактують з інфікованими. Обіцяні урядом 200% надбавки ще не виплачували.
Також для безпеки сімей медиків і працівників лікарні надали номери готелю "Галичина". "Із учорашнього дня працівники інфекційного відділення в неробочий час відпочивають у готелі", – зазначив головлікар. Зокрема, троє лікарів із його медустанови живуть там, щоб не створювати загроз для рідних.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...