Хіти тижня. "У Зе-влади є ахіллесова п'ята. Клеїти дурника вже не виходить", - Лариса Волошина

"Саме життя вказує нам на ахіллесову п'яту популістичного режиму імені Зеленського. Вони не можуть впоратися із беззаперечним фактом. Наприклад, відставка голови правління Укрексімбанку Євгена Мецгера. Вона є виключно результатом того, що журналістам вдалося відновити відео. Адже ми розуміємо, що якби держслужбовцям вдалося знищити докази нападу, у правопорушенні зараз звинувачували би журналістів", - пише громадський діяч та журналістка Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"З нардепом Олександром Трухіним все було навпаки. Поліція - чи хто там по цій справі на підхваті - так і не змогла знайти відео з місця аварії. Це дозволило перевести стрілки фразочками: "Так ніхто ж не постраждав". І це логічно. Ті постраждалі в аварії 6 людей, включно з двома дітьми, в розумінні хронічно потерпілого цілком можуть бути такими, що відбулися легким переляком.

Атмосфера невизначеності створює ситуацію, коли кожен може заперечити що завгодно, мотивуючи це тим, що він художник - він так бачить. Коли з'являється беззаперечний факт, клеїти дурника вже не виходить.

Секрет Зеленського, в протилежність секрету Полішинеля, в атмосфері невизначеності. Ніхто не знає нічого і всі достеменно знають кожен своє. Це дозволяє давати будь-якій події вигідне владі трактування.

Погодьтеся, Зе-владу майже неможливо спіймати за язика, тому що вони: по-перше, нічого розумного не говорять; по-друге, не говорять чогось конкретного; по-третє - все, що вони кажуть, суперечить одне одному. В разі чого у них завжди залишається простір для "ходу конякою". "Я вам нічого не обіцяв. Я вам нічого не винен". Але у випадку з Мецгером ситуація однозначна і не допускає інших інтерпретацій".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях", - історик Климовський

четвер, 26 травень 2022, 0:23

"В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях. В результате ведомство лаврова продолжает свою суету с переговорами, чтобы узаконить награбленное и получить передышку перед нов...

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...