На кваліфікаційне оцінювання прийшло тільки сім суддів, а 34 – ні, передають Патріоти України з посиланням на Громадське.
Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів розповів, що неявка на оцінювання без поважних причин є підставою для звільнення судді. Однак комісія з’ясувала, що сталося із цими суддями. Вони всі в один день захворіли і надіслали 34 довідки про хворобу.

"Вища кваліфікаційна комісія не вправі спростовувати чи перевіряти медичні довідки. Тому така причина є поважною і для цих суддів призначено новий день складання іспиту", — додав секретар палати з питань добору і публічної служби Михайло Макарчук.
Роман Маселко, який є членом Громадської ради доброчесності, оприлюднив перелік суддів, які не з’явилися на кваліфікаційне оцінювання.


Тепер судді Окружного адмінсуду Києва мають прийти для складання іспиту 21 травня.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...