“Володимир Зеленський “забив” на карантин на догоду прибуткам Ігоря Коломойського! Виправдовування бізнес-партнерів олігарха про “я – не я і “Буковель” не моя” – цілковиті побрехеньки, пише Watchdogs, передають Патріоти України.
Де був гарант саме 8 січня? На гірськолижному курорті у Буковелі.
Кадри усміхненого Зеленського у перший день локдауну не на жарт збурили українців. Та і кому сподобається нахабне ігнорування правил, які люди того самого гаранта і придумали!
Тож поки вірус лютує настільки, що навіть шкарпетки і шампунь в магазинах купити не можна, тисячі людей, на чолі із Зеленським, рішуче і показово усі правила карантину порушили… Чи… не зовсім порушили?
Пам’ятаєте “мемчик” місячної давнини від голови фракції “слуг народу” Давида Арахамії у Раді про “інтелектуальний” локдаун?
Тоді ще всі гадали-жартували що ж то за інтелектуальний локдаун такий? От “після свят” він і настав: ти зошити і порошок не купиш, а Зеленський – катається собі на курорті і фотографується з усіма охочими. Зрозуміло, що там де катаєшся і поїсти треба. Ви ж не всерйоз вважаєте, що Олена Зеленська там яєшню в торбі привезла?
Є ексклюзивні кадри “Прямого” з місця подій: усі колиби-ресторани в Буковелі працюють, наче про карантин і не чули.
Так от про порушення правил. Якщо не рахувати безпосередньо ресторанів, які мають бути зачиненими навіть на гірськолижних курортах, то правил Зеленський і не порушував! Чому? Бо так вдало прописали постанову уряду про карантин на початку грудня. Дивіться самі:
“в період з 8 січня 2021 року … на території України забороняється… проведення всіх масових заходів (крім організації гірськолижного дозвілля)”.
Оце так несподіванка! Мало не все заборонили, включно з продажем шкарпеток у магазинах, але гірськолижні курорти для коронавірусу наче обрані, він їх на думку уряду просто оминає. І вже за місяць цією шпариною і скористався гарант.
До речі, про “скористався”. Не підйомниками і трасами єдиними скористався Володимир Зеленський. Про його заяву, що у президентських резиденціях мають жити “дітки якійсь” теж не можна забувати.
Бо жив у Карпатах президент у державній резиденції Синьогора, це карпатська “хонка” Януковича, він її розбудував за державний кошт за тим саме стилем що основну “хонку” у Межигір’ї. Тому повірити, що гарант на курорті лише катався, а їсти їздив чи літав за 120 кілометрів до резиденції – якось важко. Як і в те, що таке нахабне порушення правил карантину сталося випадково!
Бо гірськолижних курортів в Україні багато, але найбільш відомий і дорогий – один.
Ось тепер про завбачливий уряд, який все крім саме гірськолижних курортів і заборонив.
Колишній депутат і ексдиректор “Буковелю” Олександр Шевченко два роки тому без вагань розповідав, за чиї гроші розбудували карпатську розкіш.
“У 2002-му році Ігор Палиця познайомив мене з Ігорем Коломойським, було обіцяно, що будуть інвестовані великі гроші. Обіцянка була виконана… Було інвестовано близько 500 мільйонів доларів”, – повідомив Шевченко.
Тепер про найцікавіше: звідки взялися ці астрономічні пів мільярда доларів інвестицій? Бо Ігор Коломойський то олігарх, але сам платити не любить. Тому і за “Буковель” заплатили щонайменше дві третини акціонерів ПриватБанку. Да-да, саме тому після націоналізації банку, з якого Коломойський із товаришами вивели мільярди доларів, держава вирішила курорт продати, аби хоч трошки борги олігарха українцям повернути. Якщо коротко: 60% акцій “Буковелю” так і залишаються баластом у тепер вже державного ПриватБанку, а Коломойський усі спроби його продажу блокує у судах четвертий рік поспіль.
Як йому це вдається, спитаєте ви? Бо Коломойський з його бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим досі є власниками третини курорту! Ось як складність ситуації пояснювали у Приваті в березні минулого року.
Буковель – це комплекс у 64 об’єкти, дві третини – прямо належать ПриватБанку, одна третина – такий собі ТОВці “Скорзонера”. Не можна взяти і розпилити ці об’єкти між власниками так, щоб і курорт залишився, і держава бодай якісь борги Коломойського повернула до бюджету. У компанії рівно два бенефеціара: Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов. А директором ТОВ “Скорзонера” 10 років був той самий Олександр Шевченко, якого всі досі знають як “директора і господаря “Буковелю”.
Причому, не був, а схоже і досі є. Ось новина від осені 2019-го року, президент Зеленський обіцяє добудувати аеропорт Івано-Франківська, який віддали в концесію тій самій ТОВ “Скорзонера” у 2010-му році. От у реєстрах ніякого Шевченка в компанії немає ще з 2014-го року, але президент вів переговори саме з ним. Компанії, де прямі бенефеціари Коломойський і Боголюбов. Гадаю, тепер зрозуміло, що “інтелектуальний” локдаун, хитра постанова уряду та особистий піар президента для Коломойського – зовсім не випадковість, а продуманий план”.
Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...
"Друзі мої, маю багато запитань щодо крайнього ворожого удару по Дніпру балістичною ракетою середньої дальності. Відповідаю: головне – не панікувати, а далі кожен на своєму місці боротися за Україну", - пише лідер українських добровольців Дмитро Ярош н...