Хіти тижня. "В ОПУ схоже не розуміють, які проблеми собі створили. Порохоботи і адвокати Порошенка будуть тепер слідкувати за КОЖНИМ кроком слідства", - Дмитро Вовнянко

"Правильно зробили що облили зеленкою - але ми засуджуємо обливання зеленкою. І взагалі Порошенко сам себе облив". Ви прослухали те, що зараз реве ЗЕботва", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Що мені це нагадує? Аль-Каїду. "Правильно зробили, що вліпили літаками по баштам-близнюкам, але ми засуджуємо захоплення літаків для терактів. І взагалі американці самі себе підірвали".
В ОПУ схоже навіть не розуміють, які проблеми собі створили. Порохоботи і адвокати Порошенка будуть тепер слідкувати за КОЖНИМ кроком слідства.
І не просто слідкувати - будуть порівнювати. Бо під таким точно звинуваченням зараз перебуває депутат київської міскради Сашко Погребиський. Далі зрозуміло?
На фото - вичерпне пояснення, чому з'явилися метальники зеленки. Повторюю, на Марші Патріотів порохоботи становили більше половини учасників. І це ще не всіх зібрали + частина наших прибічників пройшли в інших коробках".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Молдовські ігри "Газпрому", - Єлісєєв

середа, 27 жовтень 2021, 6:10

рішення РНБО України допомогти сусідній Молдові у газовому протистоянні з Росією стало своєрідним променем надії. Джерело

"Варто очікувати за 2-3 тижні ще масштабніше падіння підтримки і президента, і його команди", - політтехнолог Голобуцький

середа, 27 жовтень 2021, 0:00

"Свіже опитування від Центру ім. Разумкова підтвердило тенденцію: Зеленський (25,7%) і "Слуга народу" (21,6%) втрачають рейтинги. Екстремальні інструменти на кшталт патріотичних рішень РНБО вже не спрацьовують. Що й прогнозувалось", - пише політтехноло...