Хіти тижня. ​Важлива інформація щодо проведення з боку РФ таємних підводно-технічних робіт у забороненому для плавання районі транспортного переходу через Керченську протоку, - InformNapalm

на Московії готуються до створення Casus belli, щоб виправдати агресію проти України

Сьогодні InformNapalm від інсайдерів з окупованого Криму отримав дані, нібито РФ готується до створення Casus belli, щоб виправдати агресію проти України. Cеред опцій спецслужби РФ розглядають проведення диверсій "під чужим прапором" проти власних "іміджевих" об’єктів, зокрема Кримського мосту.

Ці інсайди можна було б вважати черговою спробою залякування, але з інших джерел протягом тижня ми отримували наступні дані, які можуть доповнювати ці попередження:

1. Наразі з невизначених причин російські військові проводять в одному із заборонених для плавання районі підводно-технічні роботи з очищення морських розсіювальних виходів транспортного переходу через Керченську протоку. Такі роботи здійснюють в умовах суворої конспірації з забороною на використання засобів радіозв’язку.

2. На початку лютого 2022 на базі 561-го аварійно-рятувального центру РФ (розташований у м.Севастополь) проводилось випробування безекіпажного плавзасобу невідомої конструкції. Вказаний Центр також використовується не лише для підготовки водолазів-рятівників, але й навчання військовослужбовців Сил спеціальних операцій, а саме бойових плавців, які за призначенням мають навички знищення кораблів та об’єктів прибережної інфраструктури (мости, причали тощо).

3. Вищезазначені факти відбуваються на фоні потужної інформаційної кампанії РФ з фейками про "терористичні загрози від України".

Зазначені дані доповнюють припущення, що росіяни готуються до того, щоб у разі необхідності та прийняття політичного рішення, здійснити провокацію з підривом мостових опор та подальшим звинуваченням у цьому української сторони.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Канада відправила в Європу українські Leopard 2A4

субота, 4 лютий 2023, 22:17

Канада відправила до Європи танки Leopard 2A4, якими озброять українських військових. . Міністерка національної оборони Аніта Ананд повідомила, що літак з танками вилетів з Галіфакса. . В українському Міноборони також підтвердили, що танки вже на шля...

У РФ готується мафіозна війна за розподіл території - колишній депутат Держдуми

субота, 4 лютий 2023, 21:00

Створення приватних армій у Росії вказує на підготовку до мафіозної війни за розподіл території РФ. Про це сказав російський опозиційний політик та соціолог Ігор Яковенко на телеканалі "Еспресо", передають Патріоти України. Він нагадав про власника ПВК...