На шляху до фіналу наш спортсмен послідовно виграв одноголосним рішенням суддів у росіянина Івана Верясова і серба Владана Бабича, а в півфіналі достроково завершив поєдинок з хорватом Марко Мілуном. У вирішальній сутичці суперником українця був Мурад Алієв, який представляє Францію. Примітно, що судді достроково завершили поєдинок через глибоке розсічення у Віктора над лівим оком, і, підрахувавши очки, чотири з п'яти рефері віддали перевагу саме нашому спортсмену.
«Ця перемога - великий крок перед Олімпійськими іграми. Це був один з найважливіших турнірів перед Токіо-2020 року, можливо, найважливіший. Турнір пройшов на найвищому рівні, я вперше виступав на рівні такого масштабу. Білорусь, як Україна, насправді, дуже хороша країна, всі привітні. Насправді, я себе відчував, як вдома», - поділився своїми емоціями боксер після завоювання нагороди в коментарі Xsport.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...