Хіти тижня. Відправились на "концерт Кобзона": У мережі повідомили про великі втрати терористів Донбасу

Найближчим часом варто очікувати від окупантів черговий фейк, зроблений на швидку руку, щоб звинуватити підрозділи ЗСУ.

На Донбасі терористи поповнили бригаду "двохсотих", злетівши в повітря в підірваному авто. Блогер, офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" на своїй сторінці в Facebook повідомив про втрати російських найманців, які "їхали на концерт Кобзона", продемонструвавши відповідну заяву сепаратистки Марини Харькової в мережі, передають Патріоти України.

Штефан впевнений, що найближчим часом варто очікувати від окупантів черговий фейк, зроблений на швидку руку, щоб звинуватити підрозділи ЗСУ."Щось давно не було підбитого карателями санітарного транспорту з червоними хрестами з усіх боків", - пише в своєму Twitter блогер Necro Mancer.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дивовижна історії: Як рід Івана Мазепи ледве не загинув через вбивство Зеленського

середа, 1 квітень 2020, 8:50

20 березня 2019 року виповнюється 380 років від дня народження визначного українського діяча, гетьмана України Івана Мазепи. Про родину. Іван Мазепа народився 20 березня 1639 року у козацько-шляхетській родині Правобережжя. Батьком був Степан Адам Мазе...

В Україні в 11 разів зросла кількість респіраторних інфекцій

середа, 1 квітень 2020, 8:30

Дізнатися точно, з чим пов'язане зростання ТГРІ, на даний момент неможливо, оскільки масове тестування українців не проводять. Спочатку кількість ТГРІ виросло в три рази, потім - в шість, а далі - в 11 разів у порівнянні з 2019 роком. Чи пов'язаний цей...