Хіти тижня. Відшукати важливий речовий доказ: Бабуся вбитого копами Кирила Тлявова попросила допомоги у екстрасенсів (відео)

В розслідуванні загибелі Кирила Тлявова відсутні важливі докази і найскладніше – це відсутність зброї, з якої поліцейські зробили той фатальний постріл у дитину.

Бабуся п'ятирічного Кирила Тлявова, якого вбили п'яні поліцейські в Переяслав-Хмельницькому, звернулася до екстрасенсів за допомогою, передають Патріоти України з посиланням на видання Страна.

В розслідуванні загибелі Кирила Тлявова відсутні важливі докази і найскладніше – це відсутність зброї, з якої поліцейські зробили той фатальний постріл у дитину. Під час обшуку в будинках Івана Приходька та Володимира Петровца було виявлено декілька видів зброї, а саме тої, якої убили дитину, так і не знайшли.

Бабуся Кирила Тлявова вирішила звернутися до екстрасенсів, щоб вони допомогли відшукати важливий речовий доказ. "Я хочу, щоб нам допомогли у цю хвилину екстрасенси. Якщо вони допомагають і через п'ять років і через десять, то я думаю, що вони можуть це зробити через чотири дні, можуть це зробити і допомогти знайти рушницю. Це тільки одне моє прохання", - заявила жінка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Від сепаратизму до державного мажорства

неділя, 5 липень 2020, 8:36

Сумна доля українського студенства. Треба взагалі без мізків бути, щоб аплодувати узаконенню правила про прийняття до українських вишів випускників шкіл із ОРДЛО та Криму без будь-яких пересторог та іспитів. Є такі, хто аж захлинається від щастя, ствер...

"Терміни придатності для президента, або Як реагуватиме Зеленський на падіння рейтингу", - Казарін

неділя, 5 липень 2020, 7:27

Український виборець голосує за диво. Причому передвиборче меню «дивом» зовсім не обмежується. Про це у своєму блозі пише журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України. "В рамках політтехнологій там є ще чотири популярних способи. У тому числі «н...