Хіти тижня. Відшукати важливий речовий доказ: Бабуся вбитого копами Кирила Тлявова попросила допомоги у екстрасенсів (відео)

В розслідуванні загибелі Кирила Тлявова відсутні важливі докази і найскладніше – це відсутність зброї, з якої поліцейські зробили той фатальний постріл у дитину.

Бабуся п'ятирічного Кирила Тлявова, якого вбили п'яні поліцейські в Переяслав-Хмельницькому, звернулася до екстрасенсів за допомогою, передають Патріоти України з посиланням на видання Страна.

В розслідуванні загибелі Кирила Тлявова відсутні важливі докази і найскладніше – це відсутність зброї, з якої поліцейські зробили той фатальний постріл у дитину. Під час обшуку в будинках Івана Приходька та Володимира Петровца було виявлено декілька видів зброї, а саме тої, якої убили дитину, так і не знайшли.

Бабуся Кирила Тлявова вирішила звернутися до екстрасенсів, щоб вони допомогли відшукати важливий речовий доказ. "Я хочу, щоб нам допомогли у цю хвилину екстрасенси. Якщо вони допомагають і через п'ять років і через десять, то я думаю, що вони можуть це зробити через чотири дні, можуть це зробити і допомогти знайти рушницю. Це тільки одне моє прохання", - заявила жінка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Є висока імовірність, що ми йдемо по італійському або Нью-Йоркському сценарію, тільки в українських реаліях", - Мирослав Гай

четвер, 2 квітень 2020, 14:28

"Говорив сьогодні з епідеміологами в Києві, які працюють у третьму ешелоні закладів, що прийматимуть хворих на Covid-19. Дупа", - пише у своєму блозі Мирослав Гай, передають Патріоти України, і продовжує:. "Нема в достатній кількості нічого, ані антисе...

"Кроме угрозы коронавируса и политиков, торгующих масками и должностями, есть угроза военная", - волонтер Донік

четвер, 2 квітень 2020, 14:07

Штаб ООС дал сводку по потерям противника. За март месяц "загиблі – 51 окупант; поранені та травмовані – 113 окупантів." Кроме этого "десять одиниць техніки противника. Це, зокрема, міномет калібру 120 мм, дві бойові машини піхоти, два МТЛБ, безпілотни...