Хіти тижня. "Все вернулось бумерангом, Тая": Після ефіру на каналі "Росія-1" чоловік Повалій зліг із хворобою

Шанувальники співачки вважають, що зірці все повернулося бумерангом, адже її чоловік захворів після того, як вона на каналі "Росія-1" сміялася над коміками, що висміювали президента України.

Чоловік співачки Таїсії Повалій продюсер Ігор Ліхута загримів на лікарняне ліжко. Новий 2020 рік він зустрів в приватній клініці, де проходив лікування. "Початок року я провів в лікарні. Мені кололи різні антибіотики, робили КТ та інші процедури. Кожен день Тая мене провідувала. Особисто поїхала і купила всі прописані лікарями ліки", - розповів Ліхута російським журналістам, передають Патріоти України.

Користувачі мережі впевнені, нещастя прилетіло Повалій бумерангом. Адже саме в ті дні вона приїхала на "Росію-1" і голосно сміялася і аплодувала російським пародистам, які висміювали президента України, відверто принижуючи його перед публікою. Глядачі тоді засудили Повалій, яка найголосніше сміялася над президентом своєї країни. "Все повернулося бумерангом, Тая", - пише користувач в коментарях.

Свій діагноз продюсер не розголошує, але запевнив, що вже йде на поправку. "Лікарі зробили все можливе, врятували мене, допомогла любов і турбота Таї", - прокоментував Ліхута.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Можлива угода АТБ і Lidl: Що відомо про "німецьку" продуктову експансію в Україні

середа, 27 жовтень 2021, 20:00

"Украинский продуктовый ритейл потрясла новость о возможном выходе на наш рынок немецкого гиганта - Lidl. Причем некоторые эксперты отмечают, что произойти это может за счет покупки местного лидера - сети дискаунтеров АТБ", - пише у своєму блозі Микола...