"Міліція" невизнаної "ДНР" про те, що сталося мовчить. Однак, за даними нашого співрозмовника, вибух став наслідком конфлікту групи бойовиків. У запалі сварки один з них підірвав гранату. Достовірно відомо про смерть одного найманця. Він помер на місці від отриманих поранень, несумісних з життям.
Ця інформація підтверджується і повідомленнями очевидців, які опубліковані на донецькому пабліку. "До цих пір лежить 200-й, прямо на стоянці, навпроти входу в "Льодовий", - йдеться в повідомленні.
Відзначено, що інших учасників сварки відвезла швидка. Про їх стан достовірних відомостей немає.
Однак, за даними відомого донецького блогера "Фашика Донецького", підсумком цих "травневих посиденьок" бойовиків стала смерть 2 людей і поранення ще 3. Про це він написав у своєму Telegram-каналі. За його даними, найманець, який кинув гранату, вижив. Однак отримав серйозну травму - позбувся ноги.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...