"Міліція" невизнаної "ДНР" про те, що сталося мовчить. Однак, за даними нашого співрозмовника, вибух став наслідком конфлікту групи бойовиків. У запалі сварки один з них підірвав гранату. Достовірно відомо про смерть одного найманця. Він помер на місці від отриманих поранень, несумісних з життям.
Ця інформація підтверджується і повідомленнями очевидців, які опубліковані на донецькому пабліку. "До цих пір лежить 200-й, прямо на стоянці, навпроти входу в "Льодовий", - йдеться в повідомленні.
Відзначено, що інших учасників сварки відвезла швидка. Про їх стан достовірних відомостей немає.
Однак, за даними відомого донецького блогера "Фашика Донецького", підсумком цих "травневих посиденьок" бойовиків стала смерть 2 людей і поранення ще 3. Про це він написав у своєму Telegram-каналі. За його даними, найманець, який кинув гранату, вижив. Однак отримав серйозну травму - позбувся ноги.
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...