Хіти тижня. Вже не Україна, а окрайок? "Ватний реванш триває", - Тарасенко

Українські націоналісти реорганізовують сили...

Про це на своїй сторінці у Facebook пише лідер "Правого сектора" Андрій Тарасенко, передають Патріоти України.

"Ватний реванш триває. Причому, не реванш якоїсь конкретної структури, а загалом проросійської тенденції. Просто носії вати в голові одночасно зрозуміли: "Вже можна!".

Президентська партія "Слуга народу" анонсувала, що політика щодо української мови буде змінена. Разумков заявив про обговорення спеціального мовного статусу для Донбасу. А "джерело в партії" для ЗМІ заявило, що мовний закон матиме принципово інший вигляд.

"Наш" залежний від політичної кон'юнктури суд зрозумів, що можна й сепаратистів відпустити. Єфремов сьогодні вже на волі та робить одіозні заяви.

Регіонали збільшили представництво у Раді. Навіть на Київщині вмудрився перемогти проросійський мажоритарник. "Побутові сепаратисти", малороси активізувалися. Бо зрозуміли — через антидержавну позицію їм нічого не загрожує.

Патріотична частина суспільства пасивна, як ніколи за 5 років.

Ми попереджали про небезпеку реваншу? Тепер це абсолютна реальність."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Для Зеленського наступає година ікс по всіх фронтах. Юлити та записувати відосики з благодурощами для плебсу можна, але це вже не працює", - журналіст

субота, 22 лютий 2020, 23:55

"Мої джерела на 100 % підтверджують інформацію Юрій Бутусов, про те, що під Золотим, якраз недалеко від місця розведення, з ночі йде серйозний бій. У стилі 2014-2015-х років. З використанням важкої артилерії. Є інформація про бронетехніку і з нашої сто...

"Ми програли інформаційний бій, але переможемо у Війні за Незалежність" - Дмитро Ярош

субота, 22 лютий 2020, 23:41

Українці - гідний Народ, в якому трапляються і виродки, і зрадники... "Друзі! Облиште "мені соромно"... Росія, використовуючи всі свої ресурси, провела успішну спецоперацію. Безумовно, що в ній брали участь, як відверті найманці, так і "корисні ідіоти"...