Хіти тижня. З архіву ПУ. "Скроєні за одним лекалом": Путін засвітився в компанії зі своїм "двійником" (фотофакт)

На похоронах Йосипа Кобзона президенту Володимиру Путіну дісталося місце біля вдови співака Неллі, і багато хто помітив цікаву схожість «сусідів».

Так, захоплення пластикою зробило особи дружини артиста і президента РФ практично однаковими. На таку подібність звернув увагу заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України 5 вересня 2018 року.

«Путін і Неллі Кобзон сьогодні на похоронах «співака світового рівня». Скроєні за одним лекалом, як то кажуть», - зазначив він.

Поруч же з ними сиділа Валентина Терешкова, яка, так би мовити, «не вписувалася» в компанію. «А Терешкової така пластика не за статусом, мабуть», - додав Голобуцький.
Зовнішній вигляд всіх трьох не залишили без уваги користувачі соціальних мереж, відзначаючи, наприклад, що Терешкова стала більше схожа на Брежнєва.

«Кремлівські «ходячі мерці», «Весела вдова», «З Валюхи Брежнєва хотіли виліпити», «У Терешкової з Кобзоном один хірург», «Повстання мерців», «Шкода не в кафешці Сепар», «Валя - Робін Вільямс в гримі» , «З життя вампірів сценка!», «на Терешкової театральний грим?», «Клон Путіна не схожий на оригінал», «Терешкова більше на Брежнєва схожа», - відзначають в коментарях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інтриги "друга Реджепа" проти "друга Володимира"?: Ким може бути група "шпигунів-кілерів" з українцем, затримана в Туреччині

четвер, 21 жовтень 2021, 22:45

"Дружній колектив з шістьох чеченців, які мали знищувати своїх земляків в Туреччині, заодно займаючись "політичним шпіонажем", виглядає настільки дивно, ніби його і справді сформував Рамзан Кадиров. Або в даний момент президенту Туреччини терміново зна...