Хіти тижня. З благодійною метою: Студенти влаштували фотосесію в стилі ню (фото 16+)

Зухвалі молоді люди фотографувалися на фермі й використовували тварин як "прикриття".

В Австралії студенти третього і четвертого курсу Сіднейської школи ветеринарів влаштували фотосесію в стилі ню і знялися оголеними для календаря. Роздяглися вони, щоб підтримати благодійну організацію із боротьби з психічними розладами, передають Патріоти України з посиланням на The Sun.

Як йдеться в повідомленні, кожна п'ята людина в певний період життя страждає від психічного розладу. Відповідна ж організація Black Dog Institute вивчає психічні захворювання, а також займається їхньою профілактикою та лікуванням. У зв'язку з цим студенти сподівалися, що їхня підтримка допоможе організації боротися з такою масштабною проблемою.

"Коли ми закінчимо навчання і станемо ветеринарами та вченими, то опинимося на роботі, де кількість самогубств у чотири рази перевищує середній показник у країні", — зазначила 23-річна Люсі Фучтер, організаторка благодійної фотозйомки.

Водночас не всі "натурники" з упевненістю пішли на такий крок, багатьох ранкова зйомка для календаря змусила понервувати.

Правда, незабаром усі заспокоїлися і розслабилися. Адже одні з них давно мріяли взяти участь у такій благодійній акції. Інші ж, хоч і стверджували, що ніколи на подібне не наважаться, у результаті все одно прийшли.

Сіднейська школа ветеринарів вважається однією із провідних ветеринарних центрів Австралії. Упродовж 10 років студенти щорічно знімаються для "голого" календаря. Його випуск дозволяє зібрати пожертвувань на суму майже $68 тисяч. Один примірник коштує приблизно $17.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росіяни повірили у свій образ мафіозі й від цієї думки отримують екстаз. А світ дивиться на це і крутить пальцем біля скроні", - Олена Кудренко

неділя, 4 грудень 2022, 0:35

"Доречі, як вам цей дитячий садок - розсилка листів з вибухівкою по посольствах України в світі? Сюди ж і кувалда з імітацією крові, яку росіяни надіслали європейцям? Це настільки безглуздо і принижує рівень будь-якої держави, що навіть складно коменту...

"Прекращение деятельности УПЦ МП - это конец советского проекта вселенской церкви, которую создал Сталин, и трансформация её в обычную небольшую церковь", - Борислав Береза

неділя, 4 грудень 2022, 0:15

"Для многих украинцев финализация с запретом деятельности УПЦ Московского патриархата является хорошей новостью с эмоциональной подоплекой. Но эта ситуация гораздо глубже и интереснее, чем кажется на первый взгляд. Прекращение деятельности УПЦ МП - это...