Хіти тижня. Захоплення світу, об'єднання трьох велетнів і "червоні гроші": Що про 2021-й говориться в пророцтвах Ванги

Знаменита болгарська провидиця Ванга пішла з життя в 1996 році, але до цих пір оприлюднюються її передбачення з очікуванням, що вони збудуться найближчим часом.

Нещодавно були оприлюднені прогнози Ванги на 2021 рік, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Зокрема, Ванга говорила, що в 2021 році "рак буде пов'язаний залізними ланцюгами", тобто буде винайдено по-справжньому ефективні ліки від одного з найстрашніших захворювань. Можливо, мова йде про якусь залізовмісну хімічну сполуку, яка стане діючою речовиною в новому препараті.

Також тлумачі пророкувань Ванги кажуть, що її пророцтво з приводу позитивних змін навесні цього року можна трактувати як послаблення пандемії Covid-19. Передбачається, що зміни почнуться після 20 березня - дня початку астрологічного 2021 року.

Також в пророцтвах Ванги йдеться про захоплення світу "сильним драконом", об'єднання трьох велетнів і про "червоні гроші". "Три велетні об'єднаються. У деяких людей будуть червоні гроші. Я бачу цифри 100, п'ять і багато нулів", - говорила вона. Трактувальники вважають, що йдеться про можливе об'єднання Росії, Індії і Китаю, а "червоними грошима" можуть бути банкноти в 100 юанів і п'ять тисяч рублів. Обидві ці банкноти виконані в червоній кольоровій гамі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Зе-президента проблеми: Чому більше сотні "слуг" перейшло в опозицію до "рідного" уряду

неділя, 18 квітень 2021, 16:59

У вівторок майже половина фракції монобільшості в Раді в пику Кабміну проголосувала за зниження тарифів на електрику і розподіл газу. "В понедельник, 12 апреля, парламентская группа «За майбутне» решила хорошо пропиариться, инициировав проведение внеоч...

Відібрати трубу в "Газпрому": Як Польща планує перекроїти карту газових потоків в Європі

неділя, 18 квітень 2021, 15:58

Польський оператор Gaz-System в рамках десятирічного плану розвитку ГТС країни хоче повністю забрати собі ділянку газопроводу "Ямал - Європа" в Польщі, по якому російський газ іде до Німеччини. "8 апреля польский оператор Gaz-System представил правител...