Хіти тижня. "Здається, Зеленського хтось змушує помалу замислюватись про Ростов?" - політтехнолог Голобуцький

Президент порадив українцям не жалітися на когось, а почати рішуче щось робити із ситуацією, що склалася.

"Ви будете сміятись, але Зеленський в неділю видав свіже "Урбіс ет орбіс" - послання, в сенсі. Послав він, як завжди, нас, українців", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Причому звернувся до традицій посилання класичного (для нього) періоду: квітень 2011 року. Коли вже всім, навіть найбільшим фанатам "міцного господарника з Єнакієвого", стало ясно, що "Покращення вже сьогодні" не буде ні сьогодні, ні завтра. І коли Азаров видав своє безсмертне: "Не треба скіґліті, треба браті лопату...".

Зеленський розгорнув думку ширше: "Не нити, не скаржитися, не ховатися, не жалітися на когось". Тобто, з лопатою не ризикнув зв'язуватись. Логічно: коли це казав Азаров, до лопати і Каддафі ще лишалось півроку. А після жовтня 2011-го державним діячам, котрі стрімко втрачають популярність, згадувати в публічних заявах про лопату якось не комільфо.

Крім закликів "не скаржитись і не жалітися" (ну, логічно: 73% самі обрали, їх попереджали), Зеленський також здійснив цікавий камінаут: "...Наші традиційні соціальні відносини, в яких роками працювало огидне правило: корумпованій меншості закон не писаний, а більшості – злидні, несправедливість, обман". В принципі, після історій з "Епіцентром", з братом Єрмака, з "Машкіним дєдом", з наказом №330 "штрафи за вогонь у відповідь", з в.о.голови АМКУ, з НАБУ і нетонучим г* Ситником, з Юрченком, з тернопільським корумпованим "дводенним прокурором", з видатками на владу і охорону влади в бюджеті-2021... Після всього цього і так всім вже все ясно щодо "традиційних соціальних відносин" для кварталівців. Але ще й прямо про це заявити... Або писав Подоляк. Тоді причини шукати марно.

Хоча є і перспективна заява: "Мова зараз про те, куди ми все-таки хочемо в підсумку дійти? І чи хочемо?". Здається, Зеленського хтось змушує помалу замислюватись про Ростов? Бо в контексті частоти сигналів про факапи як в лічильника Гейгера, а також падіння рейтингів (в Зеленського сповз нижче 30% ще до платіжок за тепло, "слуги" в деяких міськрадах плавають в районі 1,5%) інакше це трактувати складно.

Але дещо насторожує раптовий вихлюп в стилі Добкіна-молодшого: "Ось чому потрібно, щоб блищали очі. Щоб усупереч. Щоб усі навколо бачили бажання йти та боротися. По-іншому ніяк". Гм... Кризові часи прямої загрози все ж вимагають адекватності і тверезості від найвищих посадовців. Українцям точно не треба, щоб у влади "блищали очі". І "щоб усупереч" теж не треба. Тоді владі краще дійсно швиденько визначатись "куди ми все-таки хочемо в підсумку дійти". І подбати про квитки".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "​На батьківщині Мотороли, в Ухтє, поставили пам'ятник десантникам, але цікавий не тільки він, але й обличчя навколо", - політтехнолог Голобуцький (фото)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:30

"На батьківщині Мотороли, в Ухтє, поставили отакий пам'ятник десантникам", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:. "Мер Ухти Магомед Османов, щоправда, трохи ремств...

Землетрус у Туреччині: В Ізмірі на очах у перехожих розсипалася 10-поверхова будівля (фото, відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:22

Чи постраждав хтось під час падіння будинку, невідомо. Землетрус в Егейському морі призвів до серйозних руйнувань в Ізмірі. За різними оцінками, через поштовхи обрушилися до 20 будинків. Таку цифру назвав губернатор провінції Ізмір Тунч Сойєр.Один з та...